В четвъртък емблематичният за германския футбол отбор бе шокиран от “Левски” с гол за 1:1 в 95-ата мин в първия мач от плейофния кръг за влизане в групите на Лигата на конференциите.

Вчера “Айнтрахт” изпита щастливите емоции на “сините”. При гостуването си на “Майнц” в среща от II кръг на Бундеслигата франкфуртци губеха с 0:1. Тогава Омар Мармуш мушна изравнително попадение за крайното 1:1.

Момчетата на треньора Дино Топмьолер полудяха от радост, а точката бе най-доброто, с което те можеха да си тръгнат от Майнц.

Ли Джае-Сун откри резултата за домакините в 25-ата мин. До края на първата част системата за видеонаблюдение отмени дузпа за “Майнц”. Ансгар Кнауф от “Айнтрахт” получи втори жълт картон в 61-ата мин.

След това гостите, които отново не впечатлиха, сякаш се надяваха на чудо и то дойде в първата минута на продължението.

В състава на “Айнтрахт” има няколко човека, поразени от вирус, и това със сигурност допринесе за неубедителното представяне.

“Левски” гостува във Франкфуртна 31 август за реванша от плейофния кръг. Той стартира в 21,30 ч българско време.